Forum

som tu novy hladam ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

som tu novy hladam kontakty

7 Príspevky
4 Užívatelia
0 Likes
4,573 Zobrazenia
 Bond
(@bond)
Príspevky: 22
Eminent Member
Topic starter
 

zdravim,
som tu novy a zacinam s rc lietanim /davno davno som lietal s uputanymi modelami a trosku rakety s1 , na zaciatok vas poprosim o pochopenie mojich neznalosti ale verim ze sa rychlo zorientujem ,kupil som od ruky QB15 s motorom asp 2,5 najde sa niekto kto mi pomoze s prvymi krokmi , robim na turnusy takze vacsinou mam cas cez tyzden lebo o vikendoch chodim k synovi mam ford fiestu nie je to sice velke auto ale ak sa sklopia zadne sedadla vojde tam aj vlecna 😉
ja som skor na elvetrone mam sky lady ale nepodarilo sa mi s nou lietat zahadne ju to necakane vzdy stocilo k zemi mozno som bol nedockavy ked som ju dostal a lietal som za silneho vetra pre nu
objednavam novy motor a asi aj regulator skusim ju spojazdnit a teraz staviam tracy od svorda
staviam vlecnu s benzinovym motorom 23ccm ale to je este len hudba buducnosti uvazujem o vyvleceni termickych vetronov
som z kosic byvam na kvp mam cca 58rokov zdravotne to vcelku ujde 😆
pisem bez interpunkcie lebo hravam pocitacove hry a tam na ciarky vela casu nie je a uz mi to ostalo dufam ze to nikomu neprekaza
chystal som sa pozriet v sobotu na pohodu ale vikendy viac-menej travime u syna -pomaham mu s rekonstrukciou domu
dakujem za kazdu odpoved
este poprosim nevie niekto kde by som zohnal palivo do toho motorceka asp 2,5 ? cital som ze metanolove palivo menej skodi motorceku ako etanolove je to len zbytocny luxus alebo to metanolove je fakt ovela lepsie ?

 
Publikované : 26/06/2015 1:45 pm
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
 

predpokladam ze motor je zhavik, nie detonak...
v pripade zhavika je to jednoduche

http://www.svetmodelov.sk/rc-modely/paliva-oleje-maziva/letecke-paliva/palivo-fai-20-80-2-5l.html

Metanol a ricin v pomere 80:20

 
Publikované : 26/06/2015 2:58 pm
 Bond
(@bond)
Príspevky: 22
Eminent Member
Topic starter
 

predpokladam ze motor je zhavik, nie detonak...
v pripade zhavika je to jednoduche

http://www.svetmodelov.sk/rc-modely/paliva-oleje-maziva/letecke-paliva/palivo-fai-20-80-2-5l.html

Metanol a ricin v pomere 80:20
jj zhavik dakujem

 
Publikované : 27/06/2015 12:26 am
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
 

že mám cca 58 a zdravotne to celkom ujde... ma pobavila táto informácia 😀 a počítačové hry ? fúú to by som nečakal 🙂 mimochodom sky-lady je fajn model pre začiatok respektíve pre osvojenie si "páčkovania". veľa chýb odpúšťa a ďalšia výhoda je, že rýchlo sa dá opraviť 😀
mimochodom väčšina z nás lieta s vetroňmi ale sem tam blbneme aj s akrobatom ( na odreagovanie) Jofrey lieta so všetkým čo má na reťazi 😀

a nevadi myslim nikomu ze nepouzivas ˇalebo ´. lebo ani tu sa nie vzdy kazdemu chce pisat dlhe dlzne ci makke makcene 😀

 
Publikované : 16/07/2015 12:26 am
(@smarek)
Príspevky: 58
Trusted Member
 

že mám cca 58 a zdravotne to celkom ujde... ma pobavila táto informácia 😀 a počítačové hry ? fúú to by som nečakal 🙂 mimochodom sky-lady je fajn model pre začiatok respektíve pre osvojenie si "páčkovania". veľa chýb odpúšťa a ďalšia výhoda je, že rýchlo sa dá opraviť 😀
mimochodom väčšina z nás lieta s vetroňmi ale sem tam blbneme aj s akrobatom ( na odreagovanie) Jofrey lieta so všetkým čo má na reťazi 😀

a nevadi myslim nikomu ze nepouzivas ˇalebo ´. lebo ani tu sa nie vzdy kazdemu chce pisat dlhe dlzne ci makke makcene 😀
Marosko Jofrey to musí mať na reťazi, aj ja by som pitbula mal na lancku.

 
Publikované : 16/07/2015 3:27 pm
 Bond
(@bond)
Príspevky: 22
Eminent Member
Topic starter
 

predpokladam ze motor je zhavik, nie detonak...
v pripade zhavika je to jednoduche

http://www.svetmodelov.sk/rc-modely/paliva-oleje-maziva/letecke-paliva/palivo-fai-20-80-2-5l.html

Metanol a ricin v pomere 80:20
njn len v tom zapale som kupil hned celu 2l krabicu 😯 neviem kedy to vylietam 🙄 ako dlho vydrzi to palivo stat pls ?

 
Publikované : 17/07/2015 11:17 am
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
 

predpokladam ze motor je zhavik, nie detonak...
v pripade zhavika je to jednoduche

http://www.svetmodelov.sk/rc-modely/paliva-oleje-maziva/letecke-paliva/palivo-fai-20-80-2-5l.html

Metanol a ricin v pomere 80:20
njn len v tom zapale som kupil hned celu 2l krabicu 😯 neviem kedy to vylietam 🙄 ako dlho vydrzi to palivo stat pls ?

lietal som aj na 2 rocne palivo - pohoda. jediny problem ktory je s tymto palivom ze by mohol nasat vzdusnu vlhkost a tym padom sa znehodnoti. da sa to opravit, ale je to kus zlozite. ja to robim tak ze tu plechovku co si poslal fotku dam celu do zip sacku, vylacim vzduch a tak to skladujem

 
Publikované : 20/07/2015 12:08 pm
Zdieľať: