Forum

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Lietanie EPP pod svetlami Košíc

23 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
8,621 Zobrazenia
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

toto bude treba asi zdokumentovat. lietanie pod lampami je podla mna celkom dobry napad, ale ma to svoje aj nevyhody. este by sa to dalo rozsirit. my sme chodili lietat az do noci - to do noci je aj po polnoci :) sme boli na placi a to sme dostali az do stavu, ze sme zvazovali aj termosky :) ale na to uz nedoslo.

SKODA.

 
Publikované : 16/11/2009 10:06 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

toto bude treba asi zdokumentovat. lietanie pod lampami je podla mna celkom dobry napad, ale ma to svoje aj nevyhody. este by sa to dalo rozsirit. my sme chodili lietat az do noci - to do noci je aj po polnoci :) sme boli na placi a to sme dostali az do stavu, ze sme zvazovali aj termosky :) ale na to uz nedoslo.

SKODA.

Skrz tohto typu lietania ma napadlo plno vecí...pokecáme , do kedy si PN?

 
Publikované : 16/11/2009 11:52 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

toto bude treba asi zdokumentovat. lietanie pod lampami je podla mna celkom dobry napad, ale ma to svoje aj nevyhody. este by sa to dalo rozsirit. my sme chodili lietat az do noci - to do noci je aj po polnoci :) sme boli na placi a to sme dostali az do stavu, ze sme zvazovali aj termosky :) ale na to uz nedoslo.

SKODA.

Skrz tohto typu lietania ma napadlo plno vecí...pokecáme , do kedy si PN?

http://www.youtube.com/user/mocco770924 ... ubQrb5T8BY

 
Publikované : 17/11/2009 4:09 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

toto bude treba asi zdokumentovat. lietanie pod lampami je podla mna celkom dobry napad, ale ma to svoje aj nevyhody. este by sa to dalo rozsirit. my sme chodili lietat az do noci - to do noci je aj po polnoci :) sme boli na placi a to sme dostali az do stavu, ze sme zvazovali aj termosky :) ale na to uz nedoslo.

SKODA.

Tu je video z 16.11.2009
http://www.youtube.com/user/mocco770924 ... ubQrb5T8BY

 
Publikované : 17/11/2009 8:52 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Vidim, ze trenujes. Toto je uz viac nez dobra priprava na halu :)

 
Publikované : 19/11/2009 11:04 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Robim v Tecku na Bozenke. Pozeral som niekde plac okolo Hornbachu a Baumaxu. Sice velke parkoviska, ale veeeeelmi mal osvetla. Cez tyzden som chodil cez Moldavu a maju tam osvetlene fotbalove ihrisko. No stale na moju smolu prsalo. Bolo by super, keby to vyslo cez tyzden, ale chodim domov uz okolo 17:00 takze ten cas by bol ideal. Vies ako sa hovori, ze kam sa ponahlas, snad ti neplacu doma deti :) Placu.
:) :) :)

Ok bratu takže 25.11. streda o 17 tej kaufland? okolo 16 tej potvrdíme podľa počasia. čauuu

 
Publikované : 23/11/2009 8:29 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

yes, yes

 
Publikované : 23/11/2009 8:38 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Caf,
Pocasie vyzera zatial dobre. Lietame vecer?

 
Publikované : 25/11/2009 2:16 pm
Stránka 2 / 2
Zdieľať: