Forum

Upozornenia
Vyčistiť všetko

AKCIA ?!!

15 Príspevky
5 Užívatelia
0 Likes
6,215 Zobrazenia
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
Topic starter
 

Zdravíme Vás kolegovia modelári. V tejto ankete chceme zistiť, či ste ochotný zúčastniť sa akcie a vybrať si druh prezentovania. Zahlasujte prosím vyššie.
Prípadne návrhy uvítame v komentároch pod týmto oznámením.

S pozdravom,

RC Letka Košice

 
Publikované : 20/10/2009 8:07 pm
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
 

myslim ze "butylocku" s cajom s rumom si donesie kazdy sam - pripade sa podelime o kolace co napecu nase zeny, ktore nechame doma ! :-)

 
Publikované : 20/10/2009 11:45 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Myslím, že leto máme už za sebou a tak isto vieme, že manželky, frajerky a milenky sú tvory teplomilné. Taktiež nie všetky (hlavne tá moja) nemá pochopenie pre našu diagnózu. Ťahať ju tam, aby sa nudila a premrzla asi nemá cenu. Ak by bolo aspon 25°C, potom by tam určite vydržala. Takže polovičky či brať alebo nebrať nechám na každom jednotlivcovi. Ja nemusím. Občerstvenie asi najvhodnejšie každý svoje a popritom asi nebude zlý nápad prispieť ním na švédske stoly v podobnom duchu ako písal Jofrey. Lenže každý z vás, aj ja sledujem počasie, a termín konania stretnutia by bol asi lepší v nedeľu. Neviem, nie som organizátor a ani p. Ilko. Pevne verím, že by to teraz už mohlo vyjsť.

P.S. všimol som si, že môj príspevok bol zapísaný v čase 05 hodín a dajaké minúty a pritom je 07 hodín + dajaké minúty. My sme modelári a nie dispečeri aby sme používali čas UTC.

 
Publikované : 21/10/2009 8:03 am
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
 

Zdravíme Vás kolegovia modelári. V tejto ankete chceme zistiť, či ste ochotný zúčastniť sa akcie a vybrať si druh prezentovania. Zahlasujte prosím vyššie.
Prípadne návrhy uvítame v komentároch pod týmto oznámením.

S pozdravom,

RC Letka Košice

Ahojte,počasie ako vidíme je nevyspytateľné a s pohodovou akciou "letného" typu sa môžme asi rozlúčiť :? takže ide o to či sa oplatí robiť akciu vo veľkom rozsahu, kedy dopredu treba nakúpiť ingrediencie do guľášu napr., a pod....a potom ju zrušiť, lebo bude škaredo, alebo si dáme polietanie, stretko a prípadne gril a takúto plánovanú "BIG" akciu necháme na jar....Pravdou je že po iné roky bolo pekne v pohode aj po "všetkých svätých", ale tohto roku to nevyzerá na takýto priebeh. Bodaj by som sa mýlil.Howgh

 
Publikované : 21/10/2009 9:15 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Majo má pravdu, počasie je teraz nevyspytateľné. Inak ako ste to povodne planovali na 17.10. bolo počasie vskutku ideálne (bez dažda, bezvetrie,relativne teplo), aspoň teda v Seni. Takže nech to vyjde! 8-)

 
Publikované : 21/10/2009 11:42 am
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
Topic starter
 

Majo má pravdu, počasie je teraz nevyspytateľné. Inak ako ste to povodne planovali na 17.10. bolo počasie vskutku ideálne (bez dažda, bezvetrie,relativne teplo), aspoň teda v Seni. Takže nech to vyjde! 8-)

toto, že v sobotu bolo v celku dobré počasie, až na ten chlad .. :) no čo už.

 
Publikované : 21/10/2009 2:20 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Myslím, že leto máme už za sebou a tak isto vieme, že manželky, frajerky a milenky sú tvory teplomilné. Taktiež nie všetky (hlavne tá moja) nemá pochopenie pre našu diagnózu. Ťahať ju tam, aby sa nudila a premrzla asi nemá cenu. Ak by bolo aspon 25°C, potom by tam určite vydržala. Takže polovičky či brať alebo nebrať nechám na každom jednotlivcovi. Ja nemusím. Občerstvenie asi najvhodnejšie každý svoje a popritom asi nebude zlý nápad prispieť ním na švédske stoly v podobnom duchu ako písal Jofrey. Lenže každý z vás, aj ja sledujem počasie, a termín konania stretnutia by bol asi lepší v nedeľu. Neviem, nie som organizátor a ani p. Ilko. Pevne verím, že by to teraz už mohlo vyjsť.

P.S. všimol som si, že môj príspevok bol zapísaný v čase 05 hodín a dajaké minúty a pritom je 07 hodín + dajaké minúty. My sme modelári a nie dispečeri aby sme používali čas UTC.

K času UTC. Každý si môže nastaviť čas aký chce používať na http://www.rcletkakosice.sk/phpbbforum/ucp.php?i=165 a zvoliť ešte či letný alebo zimný. Zatiaľ som neprišiel na to ako to urobiť centrálne. Vďaka za pochopenie.

 
Publikované : 21/10/2009 10:43 pm
(@milan)
Príspevky: 575
Člen Admin
 

Som za sobotu ale nie za kazdu cenu. (a netvrdim, ze to ma byt len a jedine tato sobota 22.10. a ziadna ina....)

 
Publikované : 22/10/2009 11:39 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Podľa pána ALADINA (s pomocou jeho zázračnej čarovnej lampy) to vskutku vyzerá asi skôr na nedeľu, kedy by malo byť menej nízkej oblačnosti než v sobotu, zato teplota v sobotu okolo 13°C a v nedeľu už len 10°C. Vietor zo severu v sobotu do 6 m/s a v nedeľu o niečo slabší. Takže asi by bolo vhodné presunúť lietanie niekam na svah (Kavečany?).
Zazo pán WINDGURU hlási v sobotu vietor severný do 4 m/s a v nedeľu južný do 1 m/s, teplota v sobotu do 15°C a v nedeľu do 14°C a oba dni bez zrážok. V nedeľu menšia oblačnosť než v sobotu.
A teraz babo raď.

 
Publikované : 22/10/2009 3:15 pm
(@milan)
Príspevky: 575
Člen Admin
 

Akoze Miro na toto by som sa fakt nespoliehal. Na tie nase poletuchy je tazko predpovedat pocasie a hlavne vietor. V chladnom pocasi sa lietat da, ale je to ako s olejom. Tuhne. Ruky skrehnute. Ale v zasade som za akcie. A co sa tyka dna, nemyslel som vyber dna podla predpovede pocasia konkretne na tento vikend, ale vseobecne akcia na vernie-grilvoanie-lietanie je lepsia sobota ako nedela. Tak som to myslel. A to hlavne z pohladu organizacneho ako letoveho. Toto som pisal perspektivne!

 
Publikované : 22/10/2009 3:31 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Ja by som rád prišiel už len z titulu spoznania košických pilotov a videnia košickej techniky. Mne je osobne jedno, kedy bude akcia, ale vzhľadom na fakt, že je to spoločenská akcia, je lepše ju dať na sobotu, aby mal človek deň na to, aby sa zregeneroval. Najbližšie dni sa má otepliť, je pravda, že takých 25°C je lepších ako 10°C, ale vydržíme (možno). Ak sa teda bude dať prísť, rád prídem. :)

 
Publikované : 22/10/2009 11:08 pm
(@milan)
Príspevky: 575
Člen Admin
 

ohladom soboty som to myslel presne tak. Po takejto akcii sa treba dat spat do cloveka.

 
Publikované : 23/10/2009 8:35 am
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
 

ohladom soboty som to myslel presne tak. Po takejto akcii sa treba dat spat do cloveka.

to ako zijes clovece ??? ja makam v robote od 7 do 18...potom zaleziem do dielne do 00.00, spim max. 6 hodin a tesim sa zase ked zapadnem do dielne alebo idem polietat :-)))

 
Publikované : 23/10/2009 11:57 pm
(@milan)
Príspevky: 575
Člen Admin
 

Ver mi, ze keby som tu dielnu mal, tak tam som veeelmi casto. A robit cez vikend uz ma prestalo bavit. Svoje som si v tomto ohlade odrobil.

 
Publikované : 24/10/2009 10:58 am
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
Topic starter
 

ohladom soboty som to myslel presne tak. Po takejto akcii sa treba dat spat do cloveka.

to ako zijes clovece ??? ja makam v robote od 7 do 18...potom zaleziem do dielne do 00.00, spim max. 6 hodin a tesim sa zase ked zapadnem do dielne alebo idem polietat :-)))

spíš max 6 hodín ? :D no to by som ja musel dospávať 3dni po každom dni... :D

 
Publikované : 24/10/2009 11:23 am
Zdieľať: