Forum

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Lietanie EPP pod svetlami Košíc

23 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
8,638 Zobrazenia
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

No ak nejaký flek niekto pozná, dajte vedieť. Ja som začal zas Kaufland na Moldavskej,ale to je LTT, lietam medzi radom stromov a radom stlpov a stromov, ale dá sa....
Treba niečo lepšie nájsť. Minulého roku som bol aj pri Liedli na Popradskej a pri Liedli na Furči-Mito mi robil videjko :mrgreen:
Toľko a najbližšie možem ísť až v piatok Nardo....

 
Publikované : 04/11/2009 8:15 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Ja by som rád pripomenul, že ak budete lietať na parkovisku pred hypermarketom TESCO, čakajte zachvíľu policajnú hliadku vo svojej blízkosti. Hovorím to z vlastnej skúsenosti z Prešova a Košíc. Majú kamerové systémy a obahujú sa tým, že vykonávate na súkromnom majetku činnosť, s ktorou majiteľ nesúhlasí.

Nie je nič ľahšie, ako sa presunúť kúsok ďalej k parkovisku Baumaxu (Džungľa), kde im to nevadí, resp. o 22:00 hodine je tam minimum áut (ak tam nejaké je).

No a ďalšie vhodné miesto na lietanie za tmy je parkovisko pred Jumbo Centrom. Dá sa tam lietať prakticky od FaxCopy až po zastávku "Mlynská Bašta" a k Jumbo centru. Pristávačka asfalt alebo tráva vedľa parkoviska.

 
Publikované : 04/11/2009 8:55 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Cestou domov z KE som sledoval kde by sa dalo a hlavne, kde je kolko svetla. Ten kaufland je dost tmavy a ako Majo povedal LTT. Neviem ci je v KE nejaky fotbalovy stadion, ale pokial ano, je mozne, ze sa tam da aj polietat. Vacsinou uz okolo 17:00 potrebuju aj oni svetla tak ako v Moldave. Dnes som mal smolu, lebo tam neboli, ale inak, ked ich tam uvidim, pojdem si zalietat.

Takze, dnes mi neostava nic ine ako odbehnut pre Billu. Ako to vyzera ale na Hlavnej? Nie je tam nieco lepsie vysvietene?

 
Publikované : 04/11/2009 9:26 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Cestou domov z KE som sledoval kde by sa dalo a hlavne, kde je kolko svetla. Ten kaufland je dost tmavy a ako Majo povedal LTT. Neviem ci je v KE nejaky fotbalovy stadion, ale pokial ano, je mozne, ze sa tam da aj polietat. Vacsinou uz okolo 17:00 potrebuju aj oni svetla tak ako v Moldave. Dnes som mal smolu, lebo tam neboli, ale inak, ked ich tam uvidim, pojdem si zalietat.

Takze, dnes mi neostava nic ine ako odbehnut pre Billu. Ako to vyzera ale na Hlavnej? Nie je tam nieco lepsie vysvietene?

No pred Tescom som bol minulu zimu, a nič-ale aj tak som nebol nejak nadšený, zamerám sa na to, aj ihriská a dám vedieť:)

 
Publikované : 04/11/2009 10:44 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Majo,
neviem ako bude zajtra, ale mohli by sme si ist zalietat. Budem v praci do cca 16:30 az 17:00.
Co ty na to?

 
Publikované : 04/11/2009 11:43 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Majo,
neviem ako bude zajtra, ale mohli by sme si ist zalietat. Budem v praci do cca 16:30 az 17:00.
Co ty na to?

Bratu v prvom hore som ti písal, že až v piatok môžem....a navyše počasie dnes nič moc, asi na budúci týždeň to necháme teda...

 
Publikované : 05/11/2009 12:45 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Ja by som rád pripomenul, že ak budete lietať na parkovisku pred hypermarketom TESCO, čakajte zachvíľu policajnú hliadku vo svojej blízkosti. Hovorím to z vlastnej skúsenosti z Prešova a Košíc. Majú kamerové systémy a obahujú sa tým, že vykonávate na súkromnom majetku činnosť, s ktorou majiteľ nesúhlasí.

Nie je nič ľahšie, ako sa presunúť kúsok ďalej k parkovisku Baumaxu (Džungľa), kde im to nevadí, resp. o 22:00 hodine je tam minimum áut (ak tam nejaké je).

No a ďalšie vhodné miesto na lietanie za tmy je parkovisko pred Jumbo Centrom. Dá sa tam lietať prakticky od FaxCopy až po zastávku "Mlynská Bašta" a k Jumbo centru. Pristávačka asfalt alebo tráva vedľa parkoviska.

Dnes som pozeral, tak pri METRE, super flek, hneď od hlavnej cesty - nad ňou. MEdzi stožiarmi na vlajky a stlpmi na parkovisku.V smere sever - juh.

 
Publikované : 05/11/2009 7:54 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Majo,
neviem ako bude zajtra, ale mohli by sme si ist zalietat. Budem v praci do cca 16:30 az 17:00.
Co ty na to?

Hello Nardo,
no tento týždeň bolo počasie na dve veci...škoda ,som nečakal že dnes by sme šli :? som vylietal pri Cassosporte baterky,ale mám nápad....kedysi sme s Marošom skúšali na lúke nabehnúť s autom na nejakú nerovnosť nech svetlá svietia vyššie -a som lietal s deproňákom, dve autá by boli lepšie. Resp. jak Rolo dnes navrhol elektrocentrálu a halogény :D ,ale to len tak....
Budúci týždeň isto dáme polet...
Všimol som si dnes pri Careffouri dobrý flek za zastávkou Busu smerom do mesta:) Musím čeknúť svetlá...Inak kde presne pracuješ?

 
Publikované : 13/11/2009 11:30 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Robim v Tecku na Bozenke. Pozeral som niekde plac okolo Hornbachu a Baumaxu. Sice velke parkoviska, ale veeeeelmi mal osvetla. Cez tyzden som chodil cez Moldavu a maju tam osvetlene fotbalove ihrisko. No stale na moju smolu prsalo. Bolo by super, keby to vyslo cez tyzden, ale chodim domov uz okolo 17:00 takze ten cas by bol ideal. Vies ako sa hovori, ze kam sa ponahlas, snad ti neplacu doma deti :) Placu.
:) :) :)

 
Publikované : 14/11/2009 12:07 am
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Robim v Tecku na Bozenke. Pozeral som niekde plac okolo Hornbachu a Baumaxu. Sice velke parkoviska, ale veeeeelmi mal osvetla. Cez tyzden som chodil cez Moldavu a maju tam osvetlene fotbalove ihrisko. No stale na moju smolu prsalo. Bolo by super, keby to vyslo cez tyzden, ale chodim domov uz okolo 17:00 takze ten cas by bol ideal. Vies ako sa hovori, ze kam sa ponahlas, snad ti neplacu doma deti :) Placu.
:) :) :)

Dobre bratu, sedí vec - apropo Hornbach , Baumax samý stlpik.... :D

 
Publikované : 14/11/2009 11:50 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

jj a to je dost brutal.
ale mozno lepsie ten kaufland. ale necham to na domacich :)

 
Publikované : 14/11/2009 12:20 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

jj a to je dost brutal.
ale mozno lepsie ten kaufland. ale necham to na domacich :)

Leo, ako to dnes vidíš? 17,00 Kaufland?

 
Publikované : 16/11/2009 4:28 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

joooj, ale siel by som :cry: len zdravotny stav nedovoluje :cry: :cry: :cry: :cry:

 
Publikované : 16/11/2009 6:55 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

joooj, ale siel by som :cry: len zdravotny stav nedovoluje :cry: :cry: :cry: :cry:

Nevadí, pohoda,lieč sa - aspoň si doma s rodinkou- oddychuj ! Bol som ráno aj tak lietať,...no možno vybehneme ešte teraz, ale mrholí. Podľa radaru by sa to malo odsunúť..

 
Publikované : 16/11/2009 7:04 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

joooj, ale siel by som :cry: len zdravotny stav nedovoluje :cry: :cry: :cry: :cry:

Hi, boli sme nakoniec pri Kauflande. Prestalo pršať, vietor do 1m/s. Vylietal som 3 AKU, boli aj Maroš a Rolo, tak sme trocha blbli. Sa mi vykývala jedna strana výškovky, musím nejaké pánty spraviť abo tak dajak... :? :roll:

 
Publikované : 16/11/2009 10:07 pm
Stránka 1 / 2
Zdieľať: