Forum

Nastavenie serva
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Nastavenie serva

3 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
3,642 Zobrazenia
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

Zdravim, potrebujem poradit. Mam doma tento RC set
http://rcm-pelikan.cz/index.php?sec=product&id=33030
Su v nom 4 serva. Avsak RC vysielac ktory bol v sete bol v mode plyn vpravo kormidla vlavo a ja som zvyknuty na mod plyn vlavo kormidla vpravo. Tak som zobral vysielac 4 kanalovy z RC vrtulnika vymenil som kristaly a islo to :) Ale vsimol som si u serva vyskovky, ze pri pohybe nahor ide vyskovka dobre v dost velkom uhle ale pri pohybe nadol uz ide vo velmi malom uhle a bojim sa pri lietani, ze to nebude mat velky efekt a nebudem moct sklesat :D Ako mam nastavit mechanicky nejak to servo aby sa vytacalo viac ? Trimy na ovladaci su na plno a ajtak je to malo. Odhadujem ze sa vyklanaju klapy tak 10-12 stupnov. Myslim, ze je to malo. Ale iba do dolnej strany ked chcem sklesat. V sobotu teda zajtra mam zalet tak to chcem vyresit :D
Dakujem
Pripajam foto serv

 
Publikované : 12/12/2008 5:19 pm
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
 

Nazdar, predpokladam že ten Tx nieje nejaka Pc súprava. Takže skús odpojiť páku serva na výškovke, na vysielači daj trimer do neutralnej polohy a páku serva primontuj naspäť tak, aby si mal výškovku v neutráli. Mohlo by to pomôcť :)

 
Publikované : 12/12/2008 6:31 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

Dakujem, ale velmi to nepomohlo :D Ale uz som to vyriesil, tak ze som pouzil orgos vysielac a len som poprepajal kabliky v prijimaci a mam to take iste ako ten druhy ovladac :D Cize zajtra sa uz tesim na zalet :D Dufam, ze to hned nerozbijem :D

 
Publikované : 12/12/2008 10:30 pm
Zdieľať: