Forum

Halové lietanie - h...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Halové lietanie - hala Cassosport

15 Príspevky
5 Užívatelia
0 Likes
13.1 K Zobrazenia
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

Najbližšie lietanie v tejto hale by malo byť v nedeľu 13.12.2009.
Kto by sa chcel zúčastniť ?

 
Publikované : 06/12/2009 10:51 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
 

Najbližšie lietanie v tejto hale by malo byť v nedeľu 13.12.2009.
Kto by sa chcel zúčastniť ?

v cassosporte??? to by som sa vošiel aj s flashom už:)

 
Publikované : 07/12/2009 12:05 am
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

Najbližšie lietanie v tejto hale by malo byť v nedeľu 13.12.2009.
Kto by sa chcel zúčastniť ?

v cassosporte??? to by som sa vošiel aj s flashom už:)

zeby som zobral DG1000 ? :-D

 
Publikované : 07/12/2009 12:30 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Ja by som aj chcel, len závisí to od casu, kedy??? Viete uz teraz upresnit?

 
Publikované : 07/12/2009 2:51 pm
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

Ja by som aj chcel, len závisí to od casu, kedy??? Viete uz teraz upresnit?

Virag tvrdil ze v "nedelu doobeda" takze predpokladam ze je to cas medzi 8-12 hod. doobeda...myslim ze ked sa dohodneme napr. na case 9-11 tak to mozu dalej dohodnut....

 
Publikované : 07/12/2009 3:31 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

juuj, ja by som siel, ale stale som / respektive o5 out - tqak mi neostava len trenovat na simulatore.

@majo - jasne ze sa tam zmestis s flashom :) a keby len ty :)
@maros - ved aj ty tam vlezes z dvojplosakom.

btw. aka je tam podlaha?

 
Publikované : 08/12/2009 8:02 pm
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

btw. aka je tam podlaha?

KBZ... bol tam vobec niekedy niekto ?

Ved prid aspon kuknut...nejake hadzadlo vyhrabem ;-)

Ako to dobre ratam, tak zatial som naratal asi len 4-5 ludi...ak sa to nezlepsi, tak to asi bude zrusene...neozvali sa mi zatial ani Presovcania. Ako sa zda, radsej chodia Kosicania do Presova ako naopak :-)

 
Publikované : 08/12/2009 10:29 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

caff,

halaka mam YAK-55m takze hadzadlo nepotrebujem :)
Mam ale problem, ci pridem aj ked velmi rad by som, ale ak zostanem PN tak to bude problem :(

 
Publikované : 09/12/2009 12:19 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Podlaha je tvorená už neviem či parkety, alebo palubovka. Keď tam bola v roku 2007 súťaž plastikových a papierových modelárov, tak tam bolo drevo na dlážke.

 
Publikované : 10/12/2009 9:51 am
(@tymy)
Príspevky: 2
New Member Člen klubu
 

kto to vlastne organizuje?

 
Publikované : 10/12/2009 8:28 pm
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

kto to vlastne organizuje?

Jano Hrabcak s Viragom...dneska vecer sa to vyjasni

 
Publikované : 11/12/2009 9:35 am
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

kto to vlastne organizuje?

Jano Hrabcak s Viragom...dneska vecer sa to vyjasni

lietanie v hale Cassosport v nedeľu 13.12.200 v čase od 9,00 do 11,00, zraz je pred halou o 8,30

 
Publikované : 11/12/2009 3:56 pm
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
 

Spocitali ste si kolko bolo pilotov a kolko sa platilo ?

Skuste....

Vyslo Vam to co mne, ............ze nie tak nech sa paci len dalej robte sponzoring.

Nepoviem raz ako namahu za sprosredkovanie, ale neustale, ved ja niesom clenom ziadneho klubu a ani clensku knizku nemam. :mrgreen:

Nesponzoruje sa v tomto prípade žiaden klub ale konkrétna osoba. A pokial viem, všimlo si to už viac ľudí, ktorým sa to nie velmi páči...a nečudujem sa. :cry:

 
Publikované : 15/01/2010 12:04 am
(@jofrey007)
Príspevky: 265
Reputable Member
Topic starter
 

Spocitali ste si kolko bolo pilotov a kolko sa platilo ?

Skuste....

Vyslo Vam to co mne, ............ze nie tak nech sa paci len dalej robte sponzoring.

Nepoviem raz ako namahu za sprosredkovanie, ale neustale, ved ja niesom clenom ziadneho klubu a ani clensku knizku nemam. :mrgreen:

Nesponzoruje sa v tomto prípade žiaden klub ale konkrétna osoba. A pokial viem, všimlo si to už viac ľudí, ktorým sa to nie velmi páči...a nečudujem sa. :cry:

Zial poslednej akcie v hale som sa nemohol zucastnit, ale podla toho co tu pocuvam, tak ani mne sa nepaci tento sposob ryzovania...
Navrhujem aby sme tuto nedelu, ak sa nas tam zide dostatocny pocet, sme zaplatili az po hodine lietania, ked uz tam myslim budu vsetci...
Ak niekto model rozbije uz po pol hodine, myslim ze by mal platit rovnako ako ostatni, moze si predsa doniest modelov viac, alebo musis holt viacej trenovat...

Ak pan Virag s tymto sposobom nebude suhlasit, tak sa mu na to vykasleme a mozno by nebolo od veci skusit rokovat s vedenim haly tak, aby sa tejto akcie ujala rcletka, pokial by bol vseobecny zaujem lietat v hale....

 
Publikované : 15/01/2010 4:53 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
 

Spocitali ste si kolko bolo pilotov a kolko sa platilo ?

Skuste....

Vyslo Vam to co mne, ............ze nie tak nech sa paci len dalej robte sponzoring.

Nepoviem raz ako namahu za sprosredkovanie, ale neustale, ved ja niesom clenom ziadneho klubu a ani clensku knizku nemam. :mrgreen:

Nesponzoruje sa v tomto prípade žiaden klub ale konkrétna osoba. A pokial viem, všimlo si to už viac ľudí, ktorým sa to nie velmi páči...a nečudujem sa. :cry:

Zial poslednej akcie v hale som sa nemohol zucastnit, ale podla toho co tu pocuvam, tak ani mne sa nepaci tento sposob ryzovania...
Navrhujem aby sme tuto nedelu, ak sa nas tam zide dostatocny pocet, sme zaplatili az po hodine lietania, ked uz tam myslim budu vsetci...
Ak niekto model rozbije uz po pol hodine, myslim ze by mal platit rovnako ako ostatni, moze si predsa doniest modelov viac, alebo musis holt viacej trenovat...

Ak pan Virag s tymto sposobom nebude suhlasit, tak sa mu na to vykasleme a mozno by nebolo od veci skusit rokovat s vedenim haly tak, aby sa tejto akcie ujala rcletka, pokial by bol vseobecny zaujem lietat v hale....

S tou halou by nebol problém...ale myslím že tú cenu čo p. Virág vybavil je o dosť lepšia ako je v cenníku. Len pre obraz bez DPH
http://www.cassosport.sk/files/docs/cennik-prenajmu.pdf
a ceny v PO sú tiež zaujímavé
http://www.msspresov.sk/index.php?optio ... &Itemid=75
uvidíme ako sa to vyvinie :shock:

 
Publikované : 17/01/2010 10:38 am
Zdieľať: