Forum

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Raptor 30

5 Príspevky
3 Užívatelia
0 Likes
7,161 Zobrazenia
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

Zdravim vas.Kupil som si Raptora 30 Graupner mx 12,GY 401,serva wayponint W-1631,W-1621.Potreboval by som ho nastavit a zalietat.Mam Walkeru 60B elektro a zo spalovakam nemam skusenosti.Som z humenneho.Samozrejme financne sa odmenim.

 
Publikované : 11/05/2009 6:02 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

Vdaka vsetkym za odpovede. :( Zalietal som si ho sam. Ste tu velmy ochotny ludia.Vinimka je Jozko zo Slanca za ktorim som bol osobne a dost my o spalovakoch povedal. VDAKA JOZKO.

 
Publikované : 24/07/2009 12:48 am
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
 

Vdaka vsetkym za odpovede. :( Zalietal som si ho sam. Ste tu velmy ochotny ludia.Vinimka je Jozko zo Slanca za ktorim som bol osobne a dost my o spalovakoch povedal. VDAKA JOZKO.

Bratu ,celkom som sa pobavil :lol: kto by ti tu mal ešte pomôcť s nastavením keď nie naša výnimka: JOŽKO!?
Ďalší chlapci sú z Rožňavy čo viem....inak si si všimol aby tu ešte niekto drtil nejako vážnejšie vrtuľníky?? Ja veru nie. Je mi ľúto, že si sklamaný z nás neochotných. Veľa pekného polietania Ti prajem.Howgh.

 
Publikované : 26/07/2009 4:56 pm
mkari
(@mkari_1609973548)
Príspevky: 436
Reputable Member
 

Vdaka vsetkym za odpovede. :( Zalietal som si ho sam. Ste tu velmy ochotny ludia.Vinimka je Jozko zo Slanca za ktorim som bol osobne a dost my o spalovakoch povedal. VDAKA JOZKO.

Bratu ,celkom som sa pobavil :lol: kto by ti tu mal ešte pomôcť s nastavením keď nie naša výnimka: JOŽKO!?
Ďalší chlapci sú z Rožňavy čo viem....inak si si všimol aby tu ešte niekto drtil nejako vážnejšie vrtuľníky?? Ja veru nie. Je mi ľúto, že si sklamaný z nás neochotných. Veľa pekného polietania Ti prajem.Howgh.

No čo k tomu viac povedať, vrtulník to je tá vec čo má kridla hore aj vzadu ? lebo ak hej, tak to ti nastavím aj ja... (ak pridem nato čo to je). Jožo pouč nás neochotných aby sme mohli v tomto poradiť aj my neznalý a neochotný. :evil:

 
Publikované : 26/07/2009 8:20 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

Chalani,
nie ze by som sa chcel zastat "hosta", ale ked uz sme letka, tak sme mu aspon mohli od maja napisat, ze sorry, ale spalovaky - helikopotvory nelietame, ale pokial si zaobstaras lietadlo a este aj so spalovakom, tak to ti radi zalietame.

host: ked sa opat prihlasis, nebud nasr.... nie je to otazka toho, ze by tu boli ludia neochotny, ale trafil si akurat mozno to najhorsie obdobie, ked sa chodi na dovolenky a tak. otazku si mohol opakovat a pridat to napriklad aj do [Shout Box] na hlavnej stranke. Mozno by sa ti bol ozval niekto.

 
Publikované : 30/07/2009 2:46 pm
Zdieľať: