Forum

RTF Heli cca 250€
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

RTF Heli cca 250€

4 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
3,268 Zobrazenia
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

Zdravim vsetkych RC nadsencov.

Rad by som si zaobstaral nejaku vacsiu heli typu Belt CP V2 no nie som si isty co vybrat. Zatial poskulujem prave po tom beltovi ale kolko krat zacnem googlit tak narazim na nieco nove. Vedeli by ste mi nieco odporucat? Ako vravim...chcel by som nieco vacsie takze nejaky TRex450 clone ;) s cenou okolo tych 250€. Pripadne by to mohol byt aj kit, ale ak by s komponentmi vychadzal v rovnakej cene.

Dakujem

 
Publikované : 18/03/2009 12:45 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
 

Nazdar Kámo,
V prvom rade sme radi, že ťa naša stránka oslovila natoľko, že si sa na nás obrátil s tvojou otázkou.
Najprv by sme ťa chceli poprosiť zmeň si prosím nastavenie tvojho účtu, kde nemáš uvedené mesto ( často sa to mýli – ľudia to píšu do kolonky priezvisko.....zmeníme to) a budeme vedieť odkiaľ siJ a čo sa týka vrtuľníka :
Nevieme ,či už máš nejakú rc súpravu alebo nabíjačku a tú cenu 250 si myslel len za stroj? Ak áno možnosti by boli. Jedna z nich je, že práve máme voľný jeden nový kit vrtuľníka veľkosti T-REX 450. Je tam všetko(frame,listy,kabínka,vrtulka,.....) okrem RC vybavenia. Cena 60Eur .

A čo sa týka vybavenia :
Dalo by sa zohnať: 3 x servá (cyklika) 9g, 1x gyro + servo vrtulka , 1x motor 3700kV, regler 30A cca 100Eur.
Budeš potrebovať už len akumulátory a tie sa tiež dajú zohnať za dobrý peniaz.
Boli by tu aj iné možnosti, ale cena by asi kúsok narástla.

Ozvi sa a niečo určite niečo poriešime.

 
Publikované : 19/03/2009 1:36 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
Topic starter
 

no to je moj celkovy rozpocet...aj ked som sa rozhodol trocha posetrit (+- 300€). Zatial po jozee-ho rade zvazujem Blade 400 (313€), hlavne kvoli Spektrumu no velmi rad si necham poradit. Nechcem nic extra, na obycajne lietanie, no ale ani nie smejd ;)

 
Publikované : 19/03/2009 10:23 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
 

Nazdar,dobré rozhodnutie...aj keď niekedy je ťažko čakať na došetrenie a zvádza to ku kúpe lacnejšieho stroja :D . Veľa šťastia.

 
Publikované : 20/03/2009 9:07 am
Zdieľať: