Forum

Kde kúpiť modelársk...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Kde kúpiť modelársky materiál

14 Príspevky
3 Užívatelia
0 Likes
22.2 K Zobrazenia
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Mnohé maličkosti, ktoré sa zídu pri stavbe a oprave modelov sa dajú kúpiť aj v iných obchodoch ako modelárskych. Keď na niečo šikovné natrafíme, budeme to tu postupne zverejňovať.Ak máte nejaké infošky, sem s nimi!!

Páska so sklenným vláknom - papiernictvo REFLEX, Komenského ulica, Košice ( oproti prvej zastávke od štadiona Lokomotívy smerom do mesta) , v Baumaxe, v Hornbachu

Farebná páska na olepovanie napr. svahových kombatov, najnovšie som natrafil na túto pásku v Canone pri JUMBO centre v KE (majú rôzne farby)

Páska - Power, sivá silná so spevňujúcou štruktúrou ( podobné sklennej) - majú to v Hornbachu cca 4-5 Eur, ale to isté zvyknú mať ako akciu v TESCU za 1 Euro

PVC izolačné pásky - 6ks, rôzne farby- TESCO akcia 1 Euro

5min Epoxid - dvojzložkový v spojených striekačkách, L+S farby-laky, južná trieda, farby laký na rovníkovej-pri SUZUKI nad jazerom v KE
- Košice/Krásna v predajni Tamas na ulici Ukrajinská.( hlavný ťah) inak je to predajňa pre nákladné autá ale majú tam aj epoxid

Suchý zips- so samolepciacou vrstvou, alebo bez, majú nad jazerom v Galantérii pri OC Važec v galantérii, alebo v Hornbachu,....

 
Publikované : 15/06/2009 9:36 am
(@milan)
Príspevky: 575
Člen Admin
 

lepidlo v spreji UHU POWER Spray - papiernictvo na poštovej na začiatku v podchode.

farebne pasky pre samokridla rozne farby- papiernictvo na poštovej na začiatku v podchode.

krepovy papier - papiernictvo na poštovej na začiatku v podchode.

inak dost toho maju aj v modelarskej predajni na postovej skoro pri vychode na hlavnu. Co nemaju, ochotne objednaju.

 
Publikované : 15/06/2009 1:03 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Uhu spray som kupil sice posledny ale hadam ho este niekedy budu mat v papiernictve vo Vitezovom dvore 200ml 235,28sk/ 7,81€
Samolepiaci suchy zips maju v galanterke na Masiarskej(roh dominikanskeho namestia) 30mm sirka 59 Sk/m
Lepidlo Soudal 66A nahrada za purex Masiarska predajna urob si sam 250ml 130Sk
A s tou predajnou na postovej to je pravda napr. tovar od Pelikana majitel posiela objednavky cez weekend a do piatku to je na predajni

 
Publikované : 19/07/2009 1:12 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

to s tou predajnou na postovej nieje pravda ja uz tam cakam na tovar od pelikana asi dva tyzdne a stale nic a vraj ze je to uz na ceste.Ale musim povedat ze je rychlejsi ako predosly Hobbyshop. :D.A vo vitezovom dvore sa taktiez daju kupit v papiernictve samolepiace folie roznych farieb a dlzok super na polepenie modelov. ;)

 
Publikované : 22/07/2009 10:37 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

to s tou predajnou na postovej nieje pravda ja uz tam cakam na tovar od pelikana asi dva tyzdne a stale nic a vraj ze je to uz na ceste.Ale musim povedat ze je rychlejsi ako predosly Hobbyshop. :D.A vo vitezovom dvore sa taktiez daju kupit v papiernictve samolepiace folie roznych farieb a dlzok super na polepenie modelov. ;)

no to bude asi tym ze ked tovar nema skladom Pelikan tak to nemoze dojst do tyzdna ja som tak kupoval takze tak :D

 
Publikované : 24/07/2009 2:10 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

to s tou predajnou na postovej nieje pravda ja uz tam cakam na tovar od pelikana asi dva tyzdne a stale nic a vraj ze je to uz na ceste.Ale musim povedat ze je rychlejsi ako predosly Hobbyshop. :D.A vo vitezovom dvore sa taktiez daju kupit v papiernictve samolepiace folie roznych farieb a dlzok super na polepenie modelov. ;)

Z anglicka to dojde za 3 dni a z číny za 12-18, z rakúska 2-3-No nekup to a nemám dovod to brať z ČR napríklad :?

 
Publikované : 25/07/2009 12:41 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Pelikan to ma skladom ale neviem preco to furt neprislo ale je to podstatne lepsie ako bol kedisi Hobbyshop. :D Ja by som si chcel nieco objednat z ciny len nemam ucet som zatial student a rodicia mi svoj ucet na nakupovanie nedaju taze asi tak. Treba niekedy podporit aj nasich predajcov ci nie :D

 
Publikované : 25/07/2009 6:34 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Pelikan to ma skladom ale neviem preco to furt neprislo ale je to podstatne lepsie ako bol kedisi Hobbyshop. :D Ja by som si chcel nieco objednat z ciny len nemam ucet som zatial student a rodicia mi svoj ucet na nakupovanie nedaju taze asi tak. Treba niekedy podporit aj nasich predajcov ci nie :D

Jasné že treba podporiť našich,ja sa nebránim,ale keď to čo potrebujem nemajú....alebo majú to isté čo z číny a za 2,5 x vyššiu cenu? A z číny, abo zvonku ti to objedná hocikto...aj my:)
zatial sme sa popálili iba raz a prišli sme o 50 Eur, a jožovi tuším niečo raz zmizlo zo zásielky....asi za 20 Eur....a inak pohoda.
A ver mi nič si tak neprajem ako poriadny obchod v Košiciach,kde by mali veci na sklade a nie rozprávky.howgh.
P.S.:a je iné keď potrebuješ raz za čas,ale my s Paťom-adminom zháňame ľudom a zalietavame, opravujeme plno modelov, či už z okolia abo z roboty a ti treba sakra veľa bateriek,serv, a kadečoho. Napr minule som dával dokopy tri vetrone ASW 28, každému trebalo prijímač a 2 x LIpoly....a v obchode bolo 0 lipoliek a 0 prijímačov,.....

 
Publikované : 26/07/2009 12:26 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Tak to je blbe.Keby ste nahodou nieco objednavali a mali miesto v balicku tak by som potreboval niejake prijimacove aku 4clanok mozte poradit.Dakujem

 
Publikované : 28/07/2009 12:49 am
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Tak to je blbe.Keby ste nahodou nieco objednavali a mali miesto v balicku tak by som potreboval niejake prijimacove aku 4clanok mozte poradit.Dakujem

Ahoj,napíš mi na mail, do čoho ti to treba .......

 
Publikované : 28/07/2009 1:32 am
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

mail poslany

 
Publikované : 28/07/2009 8:04 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

mail poslany

ok,pozrem

 
Publikované : 28/07/2009 10:12 pm
(@admin)
Príspevky: 332
Reputable Member
 

Ja na takéto drobnosti chodievam do Popradu do HT model. Je to skvelá predajňa a predajcovia (starši aj ten mladý) sú veľmi ukecaní a radi pomôžu.

Bol som si tam raz kúpiť balzu, bowdeny a nejakú bižutérku a nakoniec som sa pristihol, ako sa s predajcom rozprávam o elektrických vláčikoch. :lol:

 
Publikované : 30/07/2009 8:46 pm
 majo
(@majo)
Príspevky: 318
Reputable Member
Topic starter
 

Ja na takéto drobnosti chodievam do Popradu do HT model. Je to skvelá predajňa a predajcovia (starši aj ten mladý) sú veľmi ukecaní a radi pomôžu.

Bol som si tam raz kúpiť balzu, bowdeny a nejakú bižutérku a nakoniec som sa pristihol, ako sa s predajcom rozprávam o elektrických vláčikoch. :lol:

Potvrdzujem. Teraz sídlia na ulici : K letisku,v mestskej časti Veľká v Poprade( neďaleko letiska)

 
Publikované : 30/07/2009 9:54 pm
Zdieľať: